بهترین مرکز دندانپزشکی در غرب تهران

بهترین مرکز دندانپزشکی 

امروزه بر خلاف گذشته دندانپزشکی ها و مطب هایی که خدمات دندانپزشکی را ارائه می کنند، طیف گسترده ای از اعمال درمانی و زیبایی را انجام می دهند. در گذشته خدمات دندانپزشکی ها بسیار محدود و کم بود ولی با پیشرفت ابزار آلات و گسترش دانش پزشکی در تمام کلینیک های دندانپزشکی بسیاری از اعمال مختلف در حال انجام است. در این مقاله در صدد هستیم چند نمونه از پرطرفدارترین خدماتی که در حال ارائه است را به اجمال توضیح داده و در انتها به ویژگی مراکز معتبر و قابل اطمینان بپردازیم.

آیا می دانید بهترین مرکز دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟ یا به بیان دیگر مرکز دندانپزشکی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوانیم بگوییم این مرکز بهترین مرکز دندان پزشکی است؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید تا انتها همراه ما باشید.

بهترین مرکز دندانپزشکی در غرب تهران

 

پر طرفدار ترین خدمات دندانپزشکی

ایمپلنت دندان

ایمپلنت جزء موفق ترین و به روزترین پیشرفت هایی می باشد که امروزه در صنعت دندانپزشکی رخ داده است. ( امروزه با توجه به استقبال عمومی به این حوزه درمانی، باید آن را صنعت نامید.)

این روش مناسب برای کسانی است، که دندان های خود را به هر دلیلی از دست داده اند، در واقع برای اینکه جای خالی دندان پر شود از روش ایمپلنت دندان استفاده خواهد شد. ابتدا لثه ها برش داده می شوند و پس از آنکه جای عفونت و زخم ها ترمیم شد با کار گذاشتن پایه هایی از جنس تیتانیوم داخل استخوان لثه، می توانند دندان را روی آن پیچ کنند. ایمپلنت دندان جزء بی خطرترین اقداماتی است که برای جبران دندان از دست رفته انجام می دهند و نتیجه بخشی و زیبایی این روش باعث شده بسیاری از افراد این روش را برای زیبایی خود برگزینند.

لمینیت دندان

این روش که برای ترمیم دندان های پوسیده بکار گرفته خواهد شد، نوعی خدمت زیبایی محسوب می شود. لمینیت ها انواع متفاوتی دارند که در رنگ ها و برند های مختلف تولید شده اند و کسانی که می خواهند از این روش استفاده کنند، رنگ و برند را خودشان انتخاب می کنند. همان طور که در تمام ابزار و وسایل دیگر قیمت ها نسبت به برند ها متغیر است در این زمینه نیز این موضوع  وجود دارد. برخی از لمینت ها با قیمت کمتر و نیز برخی با توجه به کیفیت بالا و کشور مبدا برند، هزینه بالایی را برای بیمار در پی دارند.

لمینیت ها در واقع روکش هایی از جنس سرامیک یا کامپوزیت برای دندان هاست که بسیار نازک بوده و با چسب هایی مخصوص بر روی دندان قرار می گیرد. به همین جهت که بسیار نازک و شکننده اند باید مراقبت هایی را پس از انجام این روش رعایت کرد تا از کیفیت آن کاسته نشود و دچار تغییر رنگ یا شکستگی نشوند. مثلاً کسانی که لمینیت می کنند نباید از سیگار، قلیان و دخانیات استفاده کنند و یا تا حد امکان از استفاده از مواد غذایی رنگ دار خودداری کنید، زیرا موجب تغییر رنگ دندان می شود.

روش لمینت کامپوزیتی و سرامیکی بسیار پرطرفدار بوده و در رفع بسیاری از مشکلات مربوط به زیبایی دندان ها نقش به سزایی دارد.

بهترین مرکز برای انجام خدمات دندانپزشکی

یکی از سوالاتی که در زمینه خدمات پزشکی همواره شنیده ایم، این است که کدام مرکز بهترین خدمات و اقدامات را برای دندان های ما انجام می دهد؟

برای پاسخ گویی به این سوال باید بسیاری از معیار ها را مدنظر قرار دهید زیرا که به هر حال مجموع عواملی است که در شکل گیری یک نوع درمان خوب، موثر واقع می شود.

  1. اولین نکته و معیار مهم برای ارزیابی و قضاوت یک مرکز خاص، خصوصاً دندانپزشکی، وضعیت بهداشتی آن مرکز می باشد. اگر مرکزی در رعایت نکات بهداشتی اهمال کاری داشته باشد، قطعاً در شیوع و انتقال بیماری های مهمی از جمله ایدز و خیلی از بیماری هایی که به راحتی منتقل می شوند نقش پر رنگی خواهد داشت.
    به همین جهت در انتخاب یک مرکز دندان پزشکی این موضوع اولین نکته ای باشد که جزء معیارهایتان قرار می دهید.
  2. حتما این موضوع را در نظر داشته باشید از مراکزی در جهت درمان خود کمک بگیرید که از پزشکان متخصص و مجرب در زمینه تخصص شان دعوت به همکاری می کنند، زیرا در برخی از مراکز مشاهده شده است که پزشکان توان مندی های لازم را برای درمان بیماران ندارند و صرفاً با تبیلغات گسترده موجب شلوغی مراکز یا مطب های شان شده اند.
  3. سطح بالای اعتبار بهترین کلینیک دندانپزشکی و نیز استفاده از به روزترین تکنیک ها، از مهم ترین گزینه های انتخاب مرکز دندانپزشکی می باشد.

مرکز دندانپزشکی نازلی در تهران، با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه دندانپزشکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط:

شماره های تماس: 02122383438 – 02122383575

صفحه اینستاگرام

 

سخن پایانی

در پایان باید توجه داشته باشید که زیبایی دهان و دندان ها امری بسیار مهم بوده و همواره باید دراین زمینه وسواس داشته و  موشکافانه در پیدا کردن بهترین مرکز دندانپزشکی تحقیق کنید. با توجه به تمام معیار هایی که در خدمت تان قرار دادیم می توانید مراکز مختلف را ارزیابی کرده و در درمان خود به آن ها اعتماد کنید.

خوش بختانه مرکز دندانپزشکی نازلی، با بالاترین کیفیت و تخصص پزشکی، خدمات مختلفی را به هموطنان عزیز ارائه خواهد کرد.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهار =